Foto: LETA

Zivju pārstrādātājs “Fish+Fish” modernizēsies par vairāk nekā miljonu eiro 0

Zivju pārstrādes un vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “Fish+Fish” par 1,023 miljoniem eiro iegādāsies aukstuma apgādes un saldēšanas iekārtu komplektu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

Iekārtu komplektu iegādei bija izsludināts iepirkumu konkurss, kurā četru pretendentu vidū uzvarēja SIA “Dayton”, kura līgumcena ir 1,023 miljons eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Iekārtu iecerēts uzstādīt līdz 2019.gada 30.septembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda pasākumā “Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Fish+Fish” 2017.gadā strādāja ar 16,707 miljonu eiro apgrozījumu un 127 781 eiro peļņu.

“Fish+Fish” ir reģistrēts 2013.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 800 000 eiro. Uzņēmums pieder SIA “Box Investment”, kurš uz pusēm pieder diviem Īslandes pilsoņiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.