Kodolenerģijas un dronu noslēpumi, un Irānas nafta 0
Var sagaidīt, ka Irāna un Ziemeļkoreja demonstrēs lielāku politisko un diplomātisku atbalstu viena otrai. Iepriekš Ziemeļkoreja nodrošināja Irānai dažādas kodoltehnoloģijas, kas sarūgtināja izraēliešus, un ir iespējams, ka Ziemeļkoreja atkal varēs dalīties tajā, ko tā ir izstrādājusi.
Tā varēs sniegt datus no veiktajiem kodolizmēģinājumiem, tā varēs dalīties ar pieredzi par savu kosmosa programmu un informāciju no pašmāju satelītiem.
Dronu tehnoloģija gandrīz noteikti radīs lielu interesi abām pusēm, jo tās vēlas palielināt kaujas lauka iespējas, kas ir salīdzinoši jauna, bet, kā tas ir novērots Ukrainā, postoši efektīvas. Būs pieejami dati par tādām lietām kā kaujas postījumu novērtējumi, iespējamie pretpasākumi un citas lietas.
Phenjanai ir nepieciešama Irānas nafta
Ziemeļkoreja izmisīgi vēlas iegūt naftu, kas ir viens no galvenajiem produktiem, pret kuru vērstas starptautiskās sankcijas, taču ir iespējams, ka Irāna var izvairīties no uzraudzības un izmantot trīspusējos tirdzniecības nolīgumus ar Krieviju, lai nodrošinātu degvielu Ziemeļkorejai.
Vai Indijas un Klusā okeāna valstis ieiet jaunā drošības alianses laikmetā?
Nedaudz vairāk nekā 22 gadus pēc tam, kad toreizējais ASV prezidents Džordžs Bušs izdomāja frāzi “ļaunuma ass”, apzīmējot Ziemeļkoreju, Irānu un Irāku, analītiķi brīdina, ka veidojas daudz spēcīgāks bloks.