Kooperatīva “Latraps” iesalnīca.
Kooperatīva “Latraps” iesalnīca.
Foto – Ilze Pētersone

“Zemnieku saeima” rīkos valstsvīru vizīti uz Zemgales uzņēmumiem 0

Lai klātienē iepazīstinātu ar Zemgales lauksaimniecības uzņēmumu darbību, biedrība “Zemnieku saeima” šodien rīkos vizīti, kurā piedalīsies arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) un zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Reklāma
Reklāma
TV24
“Kāpēc ir tik astronomiskas cenas par zobu izraušanu? Tās šprices ir no zelta?” 229
“Ja jūs uzpildāt degvielu šādā veidā, jūs esat idiots!” Eksperts ceļ trauksmi, mudinot autovadītājus izvairīties no plaši izplatītas kļūdas degvielas uzpildes stacijās
Kokteilis
“Viņa uzvārds sākas ar burtu “B”, un viņš deva rīkojumu…” izskan jaunas spekulācijas par iesaistītajiem Timmas bojāejā
Lasīt citas ziņas

Plānots, ka politiķi apmeklēs Jelgavas novada Sesavas pagasta zemnieku piensaimniecību “Rudeņi”, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību (LPKS) “Latraps” Elejā, kā arī Vilces pagasta augkopības saimniecību “Paitēni”.

“Zemnieku saeima” ir dibināta 1999.gadā, un tās biedri apsaimnieko vairāk nekā 500 000 hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk kā 4000 darbiniekiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.