Volodomirs Zelenskis savā Kijivas patvertnē-bunkurā.
Volodomirs Zelenskis savā Kijivas patvertnē-bunkurā.
Foto. Ukraine Presidency/Ukraine Presi/Planet Pix via ZUMA Press Wire

Zelenskis: Kremlim jāsāk krievus gatavot aiziešanai no Ukrainas 170

Krievija ne tikai neiekaros jaunas teritorijas Ukrainā, bet tai nāksies zaudēt arī iepriekš okupētās, un Maskavai jāsāk gatavot tam savus pilsoņus, svētdienas vakarā paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

Savā ikdienas videouzrunā Zelenskis uzsvēris, ka krieviem citas alternatīvas nav un nebūs, kā aiziet no Ukrainas.

Soli pa solim Ukrainas armija virzās uz priekšu, atbrīvojot savu valsti, un nākamās nedēļas laikā Kijiva sagaida jaunu palīdzības paketi no saviem sabiedrotajiem, norādīja prezidents.

CITI ŠOBRĪD LASA
Savā videouzrunā Zelenskis arī izsmēja Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu, kurš apgalvojis, ka krievi esot iznīcinājuši jau piecas ASV ražotās zenītraķešu sistēmas “Patriot”, lai gan Ukraina līdz šim saņēmusi tikai divas šādas sistēmas.

Zelenskis norādīja, ka abas šīs sistēmas ir neskartas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.