Volodomirs Zelenskis
Volodomirs Zelenskis
Foto. EPA/SERGEY DOLZHENKO

Zelenskis: Iespējams politisks risinājums Krievijas okupētās Krimas pussalas jautājumā 27

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paziņojis, ka iespējams politisks risinājums Krievijas okupētās Krimas pussalas jautājumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Skaitļi, sapņi, smaržas… 10 pazīmes, ka jūsu sargeņģelis, iespējams, mēģina ar jums sazināties
Uz Zemes paliks tikai viens kontinents: zinātnieki brīdina par bīstamu nākotnes scenāriju. Kas notiks ar pasauli?
Viļņa gatavojas evakuācijai – visu iedzīvotāju izkļūšanai no galvaspilsētas būtu nepieciešamas divas līdz trīs dienas
Lasīt citas ziņas

“Kad būsim pie Krimas administratīvās robežas, manuprāt, būs iespējams politiski piespiest Krieviju demilitarizēt pussalas teritoriju,” intervijā, ko pirmdien publicējuši vairāki ukraiņu mediji, izteicies Zelenskis.

Kijiva daudzkārt paziņojusi, ka tās mērķis pašreizējā karā ar Krieviju ir atgūt visas krievu okupētās teritorijas, tajā skaitā arī Krimu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zelenskis norādījis, ka politiskam risinājumam dotu priekšroku, jo tas prasītu mazāk upuru.

Prezidents arī uzsvēris, ka nevēlas karu pārnest uz Krievijas teritoriju, norādot, ka mērķis ir atbrīvot okupētās Ukrainas teritorijas, bet ieiešana Krievijas teritorijā varētu novest pie Rietumu atbalsta zaudēšanas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.