Vītoliņš par gāzes pārdošanu: Domāju, krieviem problēma jau ir sākusies 0

Krieviem jau ir sākušās problēmas ar gāzes pārdošanu, šādu viedokli TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda jurists, biznesa konsultants Kalvis Vītoliņš.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
Ukraiņiem izdevies sagūstīt “vagnerieti”, kurš piedalījās slavenajā gājienā uz Maskavu. Okupants izstāsta notikušā aizkulises
Lasīt citas ziņas

Viņaprāt, karš Ukrainā beigsies maijā. Jautājums, protams, tikai ar kādiem rezultātiem.

“Tad vienā brīdī, kad kaut kas būs norunāts, gāze atkal būs ļoti lēta, jo viņiem to neviens lāgā nepirks,” uzskata biznesa konsultants.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš atzīmē, ka ceļot māju, vienmēr jāpadomā par diviem iespējamiem apkures veidiem, jo vienmēr kaut kas var atgadīties.

Tas, ka šobrīd gāze ir tik dārga, esot nejauša sagadīšanās, jo tā nav beigusies.

“Pasaulē gāzes pietiek. Ik pa brīdim ir problēma ar tās pārdošanu. Es domāju, ka Krievijai šī problēma jau ir sākusies,” atzina jurists.

Viņaprāt, līdz maijam nevajadzētu steigties ar gāzes iepirkšanu: “Ja nav skaidrs, kā nomaksāt ar eiro, tad nemaksā! Tas ir diezgan vienkārši. Gāze jau vēl kādu laiku plūdīs, kamēr sapratīs – vai to slēgt, vai kaut ko darīt,” sacīja Vītoliņš.

SAISTĪTIE RAKSTI