Lai gan Anete no sirds priecājas, ka viņai dota iespēja izpausties teātrī, tomēr tās nav vienīgās viņas spējas un prasmes. Kāpēc mācīties parastā vidusskolā, ja vidusskolas gados var iemācīties vēl kaut ko papildus – savulaik nodomāja Anete un devās uz Dizaina mākslas vidusskolu, lai izmācītos par apģērba dizaineri. Lai saprastu kaut ko par apģērbu, lai pati sev varētu ko skaistu uzšūt. 1
– Dizaina mākslas skola man deva mazliet citādu domāšanu un redzēšanu. Apguvu zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, un tas vienmēr var noderēt. Varbūt kādreiz mūžā atvēršu savu modes līniju. Neko nedaru tāpat vien, es zinu, ka tas man agrāk vai vēlāk noderēs. Es to likšu lietā, – ir pārliecināta Anete. Kad novērtēju viņas mērķtiecību un pragmatismu, Anete atklāj, ka arī tas ir mammas nopelns, bet vislielākais – mamma iemācījusi domāt apliecinošas domas. Anete tic, ka domāšanā ir spēks. Domas materializējas, tās nekur nepaliek.
– Reizēm čīkstu: galīgi garām, nekas neizdodas… Mamma tad saka: saņemies, tu zini, ka vari! Izbimbājies un visu izdarīsi, viss būs kārtībā! Paldies mammai! Viņa ir salikusi manu prātu tā, ka zinu: viss izdosies, vienkārši nav citu variantu. Galvenais ir noticēt sev, noticēt saviem sapņiem, un viss notiks. Tā, lūk!