Virsnieks: Kā tad Krievija pateiks, ka karš jābeidz, ja Ukraina vēl nav sakauta?! 0

Ja Ķīna un citas valstis piedāvās iesaldēt karu Ukrainā tur, kur frontes līnija ir tagad, vai tad tas nozīmē, ka daļa Kurskas teritorijas paliek Ukrainas pusē? Šādu jautājumu TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” uzdeva Jānim Slaidiņam, NBS majoram, Zemessardzes štāba virsniekam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
2025. gads sola “stabilu melno svītru” 5 zodiaka zīmēm
“Viņš ļoti labi apzinās, ka daudzi no viņa grib atbrīvoties.” Eksperts nosauc brīdi, no kura Putina dienas būs skaitītas
Lasīt citas ziņas

“Tāpēc jau ukraiņi cenšas Kursku noturēt, jo tā ir ļoti svarīga valsts prezidenta Volodimira Zelenska miera plāna sastāvdaļa, turklāt redzams, ka krievi dara visu, lai šo teritoriju atgūtu un atbrīvotu to no ukraiņiem,” norāda Slaidiņš, piebilstot, ka grūti jau pateikt, kā viss būs, ja tiešām sāksies kaut kādas miera sarunas par to, ko kurš var piedāvās.

Slaidiņš saka, ka ir skaidrs, ka krievu puses nostāja ir “šobrīd ir jākaro!” – impērijas var pastāvēt tikmēr, kamēr tās karo. “Un kā tu pateiksi, ka karš jāizbeidz, bet Ukraina vēl nav sakauta?! Un kāds tad būs bijis šīm militārās operācijas mērķis?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Zelenskis: Krievija gatavojas iesaistīt karā pret Ukrainu 10 000 Ziemeļkorejas karavīru
Krievija gatavojas iesaistīt karā pret Ukrainu 10 000 Ziemeļkorejas karavīru, ceturtdien paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis. Zelenskis jau iepriekš sacījis, ka Ziemeļkoreja sūta karavīrus Krievijas armijai, taču šī ir pirmā reize, kad prezidents nosaucis precīzu skaitli.

Nenoteikts skaits Ziemeļkorejas karavīru jau atrodas okupētajā Ukrainas teritorijā, atsaucoties uz Ukrainas izlūkdienestu informāciju, sacīja Zelenskis. “Mēs zinām (par) aptuveni 10 000 Ziemeļkorejas karavīru, kurus viņi gatavojas nosūtīt karot pret mums,” runājot ar žurnālistiem Briselē, pēc sarunām ar ES līderiem paziņoja Zelenskis.

Putins jūnijā apmeklēja Phenjanu, kur viņš un Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns parakstīja savstarpējās aizsardzības līgumu. Maskava un Phenjana bijušas sabiedrotās kopš Ziemeļkorejas dibināšanas pēc Otrā pasaules kara, bet kopš Krievijas 2022.gada atkārtotā iebrukuma Ukrainā abu valstu attiecības kļuvušas vēl ciešākas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.