LA.LV kolāža (Foto: Scanpix/LETA; Ekrānuzņēmums no “X”)

Vīrietis, kurš apgalvo, ka ir karaļa Čārlza un Kamillas slepenais dēls, dalījies ar “pierādījumiem” viņu radniecībai 37

Saimons Dorants-Dejs, 58 gadus vecais vīrietis, kurš apgalvo, ka ir karaļa Čārlza un karalienes Kamillas slepenais dēls, jau pirms vairākiem gadiem dalījies ar “pierādījumu” viņu radniecībai. Viņš sociālajos tīklos publicējis savas mazmeitas fotogrāfiju, kurai, pēc viņa teiktā, ir pārsteidzoša līdzība ar Čārlza mazmeitu princesi Šarloti, prinča Viljama un Keitas Midltones meitu, ziņo “Tyla”.

Reklāma
Reklāma
Nogurums, svara pieaugums, slikta oma? 7 pazīmes, ka jūsu vielmaiņa palēninās, un kā to mainīt
Kokteilis
Bijušie ieslodzītie dalās ar šokējošiem faktiem par dzīvi cietumā. Būsi pārsteigts, uzzinot, kādam nolūkam viņi izmanto zobu pastu
Covid-19 vakcīnas saista ar jaunu satraucošu sindromu, kas izraisa bioloģiskas izmaiņas organismā
Lasīt citas ziņas

Vīrietis ir izveidojis “Facebook” lapu, kurā viņš regulāri dalās ar jaunāko informāciju, kas varētu apstiprināt šo faktu.

“Es zinu, ka daudzi no jums bieži dalās komentāros par Mirjamas un Šarlotes līdzību,” viņš rakstīja. “Šo attēlu šodien saņēmu no kāda fana.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā noprotams, ne tikai Saimons saskata līdzību starp meitenēm. “Ļoti, ļoti līdzīgas,” norādīja kāds komentāra autors. Cits piebilda: “Ļoti līdzīgas, abas skaistas meitenes”. Trešais atzīmēja: “Kā māsīcas!”

Austrālietis Saimons Dorants-Dejs saka, ka viņa vecmāmiņa, kura kādreiz strādājusi pie karalienes Elizabetes II, atklājusi ziņas par abu radniecību uz nāves gultas. Saimons ir dzimis Anglijā 1966. gadā un nodots adopcijai ģimenē, kura pārcēlās uz Austrāliju.

Ja viņš būtu karaliskās ģimenes pārstāvju dēls, tas nozīmētu, ka Čārlzs būtu bijis aptuveni 17 gadus vecs, kad piedzima Saimons, un Kamilla – 18 gadus veca. Tieši šeit rodas neskaidrības, jo saskaņā ar oficiālajiem datiem Čārlzs un Kamilla satikās tikai piecus gadus vēlāk. Neskatoties uz to, Saimons joprojām ir pārliecināts, ka viņam ir zināma līdzība ar Čārlzu un Kamillu – pāri, kurš atjaunoja savas attiecības 2005. gadā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.