Foto – LETA

Viļņas cietumā cietuši astoņi ieslodzītie
 0

Viļņas Luķišķu cietumā izcēlies ugunsgrēks, kurā cietuši astoņi ieslodzītie, kas saindējušies ar dūmiem un nogādāti slimnīcā.

Reklāma
Reklāma

 

Nogurums, svara pieaugums, slikta oma? 7 pazīmes, ka jūsu vielmaiņa palēninās, un kā to mainīt
Kokteilis
Bijušie ieslodzītie dalās ar šokējošiem faktiem par dzīvi cietumā. Būsi pārsteigts, uzzinot, kādam nolūkam viņi izmanto zobu pastu
Covid-19 vakcīnas saista ar jaunu satraucošu sindromu, kas izraisa bioloģiskas izmaiņas organismā
Lasīt citas ziņas

Kā paziņojis Lietuvas iekšlietu ministrs Raimunds Palaitis, ugunsgrēku izraisījusi tējkannas aizdegšanās izmeklēšanas izolatora puspagrabā esošajās administrācijas telpās. No viena cietuma korpusa nācies evakuēt aptuveni 240 cilvēkus. Ugunsgrēku izdevies lokalizēt aptuveni pusstundas laikā. Kamēr ugunsdzēsēji cīnījušies ar liesmām, iekšējā drošības dienesta darbinieki apsargājuši cietuma žogu.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.