Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Vieglā auto vadītājs iet bojā pēc iebraukšanas stāvošā traktorā 0

Piektdien, vieglajai automašīnai iebraucot stāvošā traktortehnikā, Cēsu novada “Kaķukrogā” bojā gājis viens cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas
Piektdien, 29.martā, plkst.17.25 uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) Cēsu novada “Kaķukrogā” ceļa remontdarbu vietā kāds automašīnas “Peugeot” vadītājs iebrauca stāvošā traktorthenikā – pašgājējmašīnā “Caterpillar”.

Negadījumā no gūtajām traumām gāja bojā “Peugeot” vadītājs, bet persona, kas atradās traktortehnikā guva traumas un tika nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā piektdien reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. No visiem negadījumiem 34 reģistrēti Rīgas reģionā, kuros cietuši trīs cilvēki, tajā skaitā divi gājēji un viens velosipēdists.

Kurzemē reģistrētas 15 avārijas, kurās cietis viens velosipēdists. Vidzemē reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bija viens cietušais, un Latgalē arī 11 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušie nebija.

Savukārt Zemgalē reģistrētas septiņas avārijas, kurās bija divi cietušie, tajā skaitā viens gājējs.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu piektdien sodīti 272 autovadītāji, bet alkohola reibumā pie stūres pieķerti 14 šoferi.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 653 protokolus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.