Enerģija, ko uzkrājam vai izdāļājam 0
Kā izveidot harmoniskas attiecības, lai mūsu seksuālā enerģija izmantotu savu potenciālu? Ir tā saucamās pamatpazīmes. Izklausās ļoti vienkārši, taču tas ir arī ļoti svarīgi. Vai mēs esam laimīgi vai ne – tas ir rādītājs. Daudzi uzskata, ka laime ir kaut kas ekskluzīvs – kādam paveicas. Domā – kādam ir darbs, mašīna, ēdiens, jumts virs galvas – ar to pietiek, laime tad nav obligāta. Taču mēs redzam cilvēkus, kuriem ir pat vairākas mājas, mašīnas, citas lietas, bet – viņi nav laimīgi… Un redzam pretējo.
Kā mums noņemt priekškaru no šī noslēpuma? Daudzi uzskata, ka materiālā labklājība arī ir laime. Dzenoties pēc komforta, cilvēki tērē savu laiku un naudu. Daudzi atliek bērnu dzimšanu, līdz nesakrās pietiekami daudz līdzekļu. Tajā pašā laikā mēs redzam sievietes, kuras nebūt nav bagātas, taču salīdzinoši agri paliek stāvoklī un ir laimīgas. Un tāpat droši vien mums ir draugi un paziņas, laimīgi pāri ar bērniem un bez lielas rocības. Laime nav atkarīga no materiālām lietām, bet no harmonijas un varas līdzsvara pāra attiecībās. Skolā mūs daudz māca par materiālām lietām, bet nemāca par līdzsvaru.
Seksuālā enerģija ir tā, kurai pateicoties, mēs ienākam šajā pasaulē. Svarīgi zināt tās likumus. Pats izplatītākais stāsts – ja mēs ļoti mīlam otru cilvēku, nav obligāta seksuālā vēlme, taču mūsos visu laiku ir spēcīga mīlestības plūsma. Tas, kas attiecas uz seksuālo tuvību, aizņem ļoti nelielu vietu mīlestībā. Pati svarīgākā lieta – tā enerģija, kura uzkrājas. Ja mēs dzīvojam dzīvi, kurā tiecamies pēc kāda viena mērķa, mēs zaudējam visu, kas ir ceļā uz mērķi, apzogam savu dzīvi.
Pievērsiet uzmanību telefona zvanam. Tas novērš jūs no procesa. Es nerunāju, ka tā notiek tikai dzemdībās un seksā, es runāju par visu dzīvi. Mīlēties gribas tikai mierīgas, priecīgas dienas izskaņā. Ja šajā aspektā runā par varas sadalījumu pārī, enerģijai, kas virmo starp partneriem, ir milzīga ietekme. Es arvien vairāk dzirdu stāstus par to, ka ikdienas dzīve izsūc enerģiju, kuru varētu virzīt dzīvesdraugam. Nav pārsteigums, ka atvaļinājuma laikā mūsu dzīve uzlabojas – mēs varam veltīt savu enerģiju otram cilvēkam. Ilgāks ieguldītais laiks kaut vai sīkos uzmanības apliecinājumos un rūpēs par otru uzlabo gan dzemdības, gan seksu.
Mēs uzlabojam dzīves, tostarp seksualitātes, kvalitāti, ja samazinām tempu un sākam dzīvot lēnāk, ievērojot sīkumus. Bieži vien sieviete, kas vēlas audzināt bērnu, atsakās no daudziem darbiem, lai dzīvotu lēnāk un piedzīvotu tos īsos mirkļus, kad veidojas viņas bērns. Un mēs atgriežamies pie jautājuma – vai es esmu laimīga, kurš dzīves brīdis man ir sniedzis laimi?