Ziedi un svecītes Zolitūdes traģēdijas vietā, kur pirms gada lielveikalā “Maxima”, sabrūkot jumta konstrukcijām, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, tostarp arī paši glābēji, 21.11.2014.
Ziedi un svecītes Zolitūdes traģēdijas vietā, kur pirms gada lielveikalā “Maxima”, sabrūkot jumta konstrukcijām, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, tostarp arī paši glābēji, 21.11.2014.
Foto: LETA/Ieva Lūka

VIDEO. Zolitūdes traģēdijas lietā tiesa nolemj pāriet pie apsūdzēto liecībām 0

Pēc gandrīz trīs gadu tiesāšanās Zolitūdes traģēdijas krimināllietā tiesa šo otrdien, 9.oktobrī, lēma pāriet pie apsūdzēto liecību uzklausīšanas, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Tas nozīmē, ka virkne procedūru apjomīgajā lietā jau ir aiz muguras. Tiesa arī uzklausīja pēdējos pieaicinātos ekspertus, kārtējo reizi aktualizējot jautājumu par iespējamo parakstu viltošanu uz pašiem būtiskākajiem būvniecības dokumentiem.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.