Kadrs no video

VIDEO: Vīrietis jau sešus gadus dzīvo zem Zemitāna tilta 6

Vairāk nekā piecdesmit gadus vecais Aivars jau sešus gadus spiests dzīvot uz ielas, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
“Stingri ieteicu prezidentam Putinam…” Tramps pēc telefonsarunas ar Kremļa saimnieku nāk klajā ar paziņojumu
Kokteilis
Vangas pavasara prognozes: Šīm zodiaka zīmēm būs visvairāk veiksmes dzīvē, karjerā un attiecībās
Kokteilis
Naudas magnēti: trīs zodiaka zīmes, kurām piemīt spēja piesaistīt bagātību
Lasīt citas ziņas

Celtnieks sev mitekli atradis zem Zemitāna tilta Rīgā.  Aivars darbu meklējis un atradis, taču vienmēr kaut kas nogājis greizi – te darba devējs nav gribējis slēgt līgumu, te darba samaksa nav bijusi pietiekama.

Viņš uzskata, ka celtniekam būtu jāsaņem vismaz 25 eiro dienā, taču darba devēji bieži vien šīs profesijas pārstāvjiem maksājot krietni mazāk vai nesamaksājot vispār.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kamēr ārā ir silts – Aivars par dzīves apstākļiem nebēdā. Tik vien, ka bērni no tuvējām mājām nākot apmētāt viņu ar šķembām.

Jautāts par nākotnes plāniem viņš rausta plecus un atzīst, ka reizēm piezogas izmisums un domas par pašnāvību.


Vairāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.