VIDEO. Tūlītēja atmaksa! Tūrists iemet ūdens pudeli šimpanzes mītnē. Dzīvnieks sadusmojas un iemet to atpakaļ tūristu pūlī 20

Kāds vīrietis metis ar ūdens pudeli šimpanzei Čanšas zooloģiskajā dārzā, Ķīnā. Vīrieša ļaunais jociņš nebeidzās labi – tas pamatīgi sadusmoja šimpanzi, kā rezultātā nelielu ievainojumu guva kāda zoodārza apmeklētāja.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jauni cilvēki riskē nepamanīt zarnu vēža simptomus – ārste brīdina par 5 svarīgākajām pazīmēm
Kokteilis
FOTO. 7 neparastākie veikali Latvijā, ko ir vērts apciemot
10 vienkārši ikdienas ieradumi, kas palīdzēs zaudēt svaru
Lasīt citas ziņas

Sociālajos tīklos publicētajos video redzams, kā šimpanze satver viņa mītnē iemesto ūdens pudeli, sāk dusmīgi lēkāt un aizsviež pudeli atpakaļ zoodārza apmeklētāju pulciņā.

Pudele trāpīja kādai meitenei, kam pēc trieciena tika pārsista uzacs un sasists viņas telefona ekrāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šimpanze vārdā Diu Na Xing ir Čanšas zooloģiskajā dārza huligāns – viņš apmeklētājus bieži vien apmētā ar akmeņiem, dubļiem un citiem priekšmetiem, tāpēc tūristiem ir ieteikts neķircināt un nekaitināt dzīvnieku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.