Olga Rajecka dažādos dzīves posmos

VIDEO. “Tādas sievietes man ļoti patīk!” Olga Rajecka nosvin sešdesmit – kā viņa uztur sevi formā? 0

Pirms dažām dienām dziedātāja Olga Rajecka Lielvārdē atklāja savu 60.dzimšanas dienas jubilejas koncertu tūri. Klausītāji gan visi kā viens atzina – uz sešdesmit nudien Olga neizskatās.

Reklāma
Reklāma
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Kāpēc amerikāņu karavīri brauca tur, kur nedrīkstēja? Izskan aizdomīga versija
Kokteilis
Latviešu daiļavu TOP 10: sievietes, kuru šarms neatstāja vienaldzīgu pat mākslīgo intelektu
Lasīt citas ziņas

Ilona Stepanova, grupas “Eolika” dalībniece smejas un “Bez tabu” žurnālistei saka, ka zinot, kā Olga sevi uztur formā, tomēr to nestāstīšot.

Pati dziedātāja gan teic, ka, visdrīzāk, tas nākot viņai jau no bērnības, jo savulaik no skolas uz mājām un atpakaļ viņa ar kājām gājusi 7 kilometrus – turp un atpakaļ, katru dienu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viktors Zemgals, grupas “Eolika” dalībnieks par Olgu saka: “Spridzeklis! Nu spridzeklītis!”

Bet kolēģis Dainis Dobelnieks atzīst, ka Olga esot gan ļoti sievišķīga, gan prātīga, gan izglītota. Un tādas sievietes viņam ļoti patīk.

Olga pati teic: “Dzīve ir jāsvin katru dienu. Mēs nezinām, kas rīt būs. Es visiem gribu novēlēt – lūdzu, no rīta pamostamies un svinam! Ēdam brokastis kopā ar ģimeni. Lai būtu prieks, nevis kaut kādas negācijas. Sēžot pie vakariņu galda padomājam, kādus labus darbus šodien esam izdarījuši!”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI