VIDEO. Suns kļūst par pirmo, kas šķērso robežu, Rumānijai pievienojoties Šengenas zonai 1

Divas Eiropas Savienības valstis – Bulgārija un Rumānija – gadu mijā pievienojušās Šengenas zonai.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
8 šķietami veselīgi produkti, no kuru lietošanas uzturā labāk atteikties. Kā tie var kaitēt?
Lasīt citas ziņas

2024. gada 31. decembrī Bulgārijas iekšlietu ministrs Atanass Ilkovs un Rumānijas kolēģis Katalins Predoiu atzīmēja svinīgo brīdi Džurdžu un Russes robežšķērsošanas punktā.

Līdzīga ceremonija norisinājās arī Nadlac-Csanadpalota robežpunktā starp Rumāniju un Ungāriju. Video no ceremonijas ieguvis lielu popularitāti sociālo mediju platformās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tajā redzams kāds klaiņojošs suns, kurš no Ungārijas puses kautri dodas pāri robežai, fonā skanot amatpersonu aplausiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.