VIDEO. Prokrieviski noskaņots deputāts sarīko traci Ziemeļmaķedonijas parlamentā 31

Nedēļas sākumā Ziemeļmaķedonijas parlamenta 131. sesijas laikā deputāts Borislavs Krmovs no galēji kreisās partijas “Levice” sacēla traci un uzbruka parmalenta spīkera vietniekam Goranam Misovskim.

Reklāma
Reklāma
Receptes
Tu tos ēdi zaļus/svaigus? Tā vairāk nedari! 5 dārzeņi, kuri pirms ēšanas jānovāra
Veselam
Ne sikspārņi, ne suņi… Tramps atslepeno dokumentus, no kurienes patiesībā “izcēlies” Covid-19 51
“Uz interviju pat neuzaicināja…” Pieredzējis, 45 gadus vecs vīrietis netiek pieņemts darbā, jo ir par vecu
Lasīt citas ziņas

Sociālajos tīklos izplatītajā video redzams brīdis, kad saniknotais Krmovs, stāvot tribīnē, skaļu vārdu pavadībā sāk mētāt papīrus, un visbeidzot salauž pat spīkera vietnieka datora monitoru. Esot cietis arī Misovska telefons.

Krmovam izdarībām pievienojās arī viņa partijas līderis Dimitars Apasjevs, savukārt spīkera vietnieks Misovskis saglabāja vēsu prātu un uz notiekošo noraudzījās ar mieru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sēde tika pārtraukta. “Anadolu Agency” vēsta, ka Misovskim sejā mestas lappuses ar grozījumiem no parlamenta Kārtības ruļļa.

“Levice” partija ir prokrievisks politiskais spēks ar saknēm Maķedonijas komunistiskajā partijā. Partija kritizē NATO kā kara uzsācēju un vienlaikus atbalsta Krievijas pilna mēroga iebrukumu Ukrainā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.