foto: Facebook

VIDEO: Poļu alpīnists pirmo reizi veiksmīgi noslēpojis no pasaules otra augstākā kalna 0

Poļu alpīnists svētdien kļuvis par pirmo cilvēku, kurš veiksmīgi noslēpojis no bīstamā pasaules otrā augstākā kalna K2, vēsta Polijas Radio.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Izskan jaunas spekulācijas par dubultnieka izmantošanu pāvesta bērēs. Šoreiz runa nav par Putinu…
Zinātnieki atklājuši, kas izraisa specifisko, tā dēvēto “vecuma smaku”: 7 ieteikumi, kā no tās atbrīvoties
Atdeva līķi bez acīm, smadzenēm un noskūtiem matiem: atklātībā nāk zvērīgas darbības, kas veiktas ar 27 gadus veco ukraiņu žurnālisti
Lasīt citas ziņas

30 gadus vecais Andžejs Bargels svētdienas rītā sasniedza 8611 metrus augsto virsotni un pēc tam sāka pārdrošo nobraucienu ar slēpēm.

Bargels pagājušajā gadā jau mēģināja noslēpot no K2, taču to atcēla, jo laikapstākļi to padarīja pārāk riskantu.

CITI ŠOBRĪD LASA

2015.gadā Bargels kļuva par pirmo cilvēku, kas ar slēpēm nobraucis no 8015 metru augstās Broda smailes.

8611 metrus augstais Himalaju kalns K2 tiek uzskatīts par sarežģītāko no 14 astoņtūkstošniekiem un par daudz grūtāku nekā Everests – galvenokārt vienmēr slikto laika apstākļu dēļ.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.