Ekrānšāviņš no Skaties.lv

VIDEO: Pie mums pēc miljoniem gadu ilgas klīšanas kosmosā. Meteorītu izstādē Irbenē 1

Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā Irbenē var apskatīt unikālu meteorītu izstādi. Tajā var aplūkot unikālus kosmiskas izcelsmes eksponātus no dažādām pasaules valstīm, pat mēness gabaliņš! Kopā – 76 meteorītu gabaliņi.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
Tas ir noticis! Donalds Tramps apturējis militāro palīdzību Ukrainai, pastiprinot spiedienu uz miera sarunām ar Krieviju 1
Lasīt citas ziņas

“Viens no interesantākajiem varētu būt mēness akmens,” teic Ivars Šmelds, VSRC Astronomijas un astrofiziskas nodaļas vadītājs.

Akmens uz zemes nonācis līdzīgi kā citi meteorīti pēc iespējams miljoniem ilgas klīšanas pa kosmosu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skatāms arī lielākais meteroīta fragments Latvijas.

Nav zināms gadījums, kad kāds meteorīts būtu nositis cilvēku, dzīvnieku gan. Vairāk – LNT sižetā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.