Publicitātes foto

VIDEO: jau rīt Rīgā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības 0

3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalna parkā norisināsies starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball 2019”/. Divcīņu kategorijā tiks noteikts meistarīgākais futbola triku izpildītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Tramps iet uz visu banku – no Ukrainas prasa neiespējamo: atklātas skandalozā līguma detaļas
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

Futbola frīstaila būtība ir triku izpildīšana ar futbola bumbu. Uzstāšanās laikā atļauts izmantot visas ķermeņa daļas, izņemot rokas. Tā ir salīdzinoši jauna futbola disciplīna, kas popularitāti ieguva gadsimta sākumā, pateicoties interneta attīstībai un futbola reklāmām, kurās bieži tiek izmantoti frīstaila elementi.

Grīziņkalnā sacensības notiks pēc divcīņu principa, kad futbolisti sacenšas viens pret vienu, demonstrējot savu meistarību trijos piegājienos pa 30 sekundēm. Žūrija vērtēs triku sarežģītību, oriģinalitāti, daudzveidību, kā arī izpildījuma kvalitāti un stilu. Pirms divcīņu kārtas katrs dalībnieks iepazīstinās sevi 45 sekunžu ilgās uzstāšanās laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šova žūriju veidos futbola frīstaila trīskārtējais pasaules čempions Mihaels Rajkajs no
Polijas, “Ghetto Football Freestyle: Rising Stars 2018” sacensību uzvarētājs Viktors Ļudvigs Olofsons (VLO) no Zviedrijas, kā arī Gļebs “BenGau” Karpovs no Krievijas.

Sacensībās startēs Eiropas futbola frīstaila uzlecošās zvaigznes no Itālijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Anglijas, Polijas, Meksikas un Baltkrievijas.

Atgādinām, kā sacensības notiks Ghetto Football turnīra ietvaros un ieeja uz pasākumu ir bezmaksas. Vairāk informācijas www.ghetto.lv mājaslapā.

Pagājuša gada video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.