VIDEO. Gleznains ūdenskritums Ķīnā ieguvis strauju atpazīstamību pateicoties ceļotājam, kurš atklājis, no kurienes patiesībā iztek ūdens 1

Slavenam ūdenskritumam Ķīnā pievērsta vēl lielāka uzmanība nekā ierasts – kāds ceļotājs ūdenskrituma virsotnē atklājis, no kurienes patiesībā iztek ūdens.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Atklāts, kas notiek ar cilvēku nedēļu pirms nāves 47
Kokteilis
5 datumi, kuros dzimst īsti brīnumbērni un laimes lutekļi 6
Veselam
Produkti, kas nāk par labu aizkuņģa dziedzera veselībai un pat samazina aizkuņģa dziedzera vēža risku 9
Lasīt citas ziņas

Kāds pārgājiena dalībnieks sociālajos tīklos dalījies ar video, kurā redzams, ka ūdens no Juntai kalna ūdenskrituma, kas tiek dēvēts par Ķīnas augstāko nepārtraukto ūdenskritumu, nāk no caurules.

Juntai tūrisma parka operatori sacījuši, ka viņi ir veikuši “nelielu uzlabojumu” sausajā sezonā, lai apmeklētāji justos, ka viņu ceļojums ir bijis tā vērts, vēsta “BBC”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es izgāju cauri visām grūtībām līdz Juntai ūdenskritumaM, lai ieraudzītu cauruli,” teikts lietotāja “Farisvov” ievietotā video parakstā.

Kopš publicēšanas brīža videoklips ieguvis strauju popularitāti visos sociālajos tīklos, cilvēkos izraisot tādu sašutuma vētru, ka vietājās valdības amatpersonas tika nosūtītas uz parku, lai veiktu izmeklēšanu.

Viņi lūguši tūrisma operatoru mācīties no incidenta un pirms laika izskaidrot tūristiem uzlabojumus, ziņo valsts raidorganizācija CCTV.

Vēlāk Juntai tūrisma parka operators kalna vārdā nāca klajā ar ziņu: “Es negaidīju, ka satikšu visus šādā veidā. Kā sezonāla ainava es nevaru garantēt, ka būšu savā skaistākajā formā ikreiz, kad atnāksiet pie manis. Es veicu nelielu uzlabojumu tikai sausajā sezonā, lai es izskatītos pēc iespējas labāk, lai satiktu jūs, savus draugus.”

312 metru augstais Juntai ūdenskritums atrodas Henaņas provinces centrālajā daļā Juntai kalnu ģeoparkā, kas ir UNESCO globālais ģeoparks.

Katru gadu turp ceļo miljoniem apmeklētāju, kurus piesaista ģeoloģiskie veidojumi.

Parka amatpersonas CCTV sacīja, ka ūdens, ko viņi izmantoja ūdens sūknēšanai ūdenskritumos, ir avota ūdens, piebilstot, ka tas nekaitēs dabiskajai ainavai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.