Zemgus Girgensons (no kreisās) raujas uzbrukumā.
Zemgus Girgensons (no kreisās) raujas uzbrukumā.
Foto: AP/SCANPIX/LETA

VIDEO: Girgensonam sestais vārtu guvums sezonā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pirms Ziemassvētku vakara līdzjutējus iepriecināja ar gūtiem vārtiem, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” cieta zaudējumu pret Otavas “Senators” (1:3).

Reklāma
Reklāma
Zinātnieki atklājuši, kas izraisa specifisko, tā dēvēto “vecuma smaku”: 7 ieteikumi, kā no tās atbrīvoties
Eiropa par mata tiesu izvairījusies no liela mēroga katastrofas, ko mēģinājusi izraisīt Krievija. Atklātas notikušā detaļas
Latvijā dzimušās Annas meita šokēja pasauli: viņa bija sešgadīga bārene vai pieaugusi sieviete, kura izlikās par bērnu?
Lasīt citas ziņas

Girgensons guva sestos vārtus sezonā, kas ir par vienu vairāk nekā viņš iespēja iepriekšējā sezonā.

Uzbrucējs spēles 36.minūtē pielaboja Evana Rodrigesa mesto ripu, panākot izlīdzinājumu 1:1. “Sabres” gan turpinājumā ielaida divas ripas un cieta ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Girgensons spēlēja 16 minūtes un 25 sekundes, tostarp divas minūtes un 10 sekundes mazākumā, bet deviņas sekundes – vairākumā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem, kā arī vienreiz pielietoja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Latvietis šosezon 38 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Senators” komanda, kurā joprojām nav Rūdolfa Balcera, izcīnīja otro uzvaru pēdējos trīs mačos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.