VIDEO. “Es to negaidīju…” Mūķene ar spēku metas virsū un nogāž zemē klimata aktīvistu Francijā 87

Kādā Francijas pilsētā katoļu mūķene klimata aktīvistu demonstrācijas laikā satver vienu no viņiem un nogāž dubļos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Tramps iet uz visu banku – no Ukrainas prasa neiespējamo: atklātas skandalozā līguma detaļas
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

Protestētāji pulcējās Buržas ielejas ciematā Saint-Pierre-de-Colombier, Ardešas departamenta dienvidos, lai censtos apturēt svētceļnieku centra būvniecības plānus realizāciju.

Strīds radies starp vides aizstāvjiem un “Famille Missionnaire de Notre-Dame”, ko Francijas varas iestādes uzskata par iespējamu kultu, vēsta “Metro”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Protestu grupas līdzpriekšsēdētājs Silvēns Herengels par incidentu raidorganizācijai “France 3” sacīja: “Es to negaidīju. Es gaidīju, ka mūķenes būs nedaudz saprātīgas attiecībā uz sabiedrisko kārtību. Problēma ir tā, ka reliģiskie cilvēki nolēma ķerties pie vardarbības.”

Herengela aktīvistu grupa ar nosaukumu “Les Amis de la Bourges” saka, ka šajā vietā plānotā jaunā kapela un dzīvojamais centrs iznīcinās lauksaimniecības zemi, ko varētu izmantot nākamajām paaudzēm, kā arī aizsargājamo sugu dzīvotnes.

Īpaši reta veida Resedas auga atklāšana apkaimē pastiprinājusi kampaņas dalībnieku centienus – viņi ir nobažījušies, ka liels svētceļnieku pieplūdums varētu vēl vairāk sabojāt šo apgabalu.

Kā raksta “The Times”, Vivjeras bīskaps licis reliģiskajai kopienai atteikties no projekta, pamatojoties uz to, ka tas ir pārāk liels, taču viņi bīskapa rīkojumu ignorējuši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.