Līga Reņģe.
Līga Reņģe.
Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Dziedātāja Līga Reņģe asarām acīs pastāsta par meitiņas iedzimtajām vizuālajām nepilnībām 0

Raidījuma “Ģimene burkā” dalībniece Līga Reņģe nespēj valdīt asaras, atklājot, cik ļoti pārdzīvo par meitiņas kosmētisko defektu – hemangiomu, asins receklīšu uzaugumu uz lūpas.

Reklāma
Reklāma
Putina trīs prasības mieram paredz Ukrainas bojāeju. Vai tiešām Tramps ir tik traks, ka to apsver?
Kokteilis
Vangas pavasara prognozes: Šīm zodiaka zīmēm būs visvairāk veiksmes dzīvē, karjerā un attiecībās
RAKSTA REDAKTORS
Policijas izsekošana, cilvēku kauli šķūnī un 80 000 eiro zaudējumi: Jāņa vaļasprieks atklāj dziļu robu Latvijas likumdošanā
Lasīt citas ziņas

“Kad viņa piedzima, viņai uz lūpiņas bija mazs, mazs punktiņš. Un tas punktiņš lēnām sāka augt. Tad vienā brīdī Emīlijai iekoda suns tieši tai lūpiņā. Tas bija tāds emocionāli ļoti, ļoti smags brīdis, jo nācās domāt, ko darīt tālāk,” atklāj Līga.

Kā izrādās, hemangioma Emīlijai rada ne tikai estētisku diskomfortu, bet arī saskarsmes grūtības, kas sevišķi jūtamas bija tieši bērnu dārza laikā un no 14 gadu vecuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pandēmijas laikā jaunā meitene centusies slēpt savu defektu ar masku, tomēr tas nav risinājums. Lai mazinātu emocionālo un estētisko diskomfortu, Emīlija tikusi vesta pie ārstiem, kur katru mēnesi tika veikta lāzerprocedūra zem narkozes. Nu tiek kalti plāni nopietnām pārmaiņām un ģimene devusies kunsultēties pie plastikas ķirurga.

Taču, kā akcentē Līga, lūpas defekts nebūt nav ietekmējis Emīlijai iespēju izaugt par brīnišķīgu un sirsnīgu: “Kas ir ārējais izskats pret to, kas ir sirsniņā,” saka Līga.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI