Foto: LETA/ Paul Chiasson/The Canadian Press/ AP

VIDEO. Canadiens hokejists par sitienu pretiniekam saņem 5 spēļu diskvalifikāciju 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Monreālas “Canadiens” hokejists Makss Domi par sitienu pretiniekam pa seju saņēmis piecu spēļu diskvalifikāciju, vēsta līga.

Reklāma
Reklāma
Kārlis Streips: “No kurienes šis kretīns gūst pārliecību, ka viņam ir tiesības par to kaut ko spriest?”
Kokteilis
6 zodiaka zīmes, kam nepiemīt ne mazākās līdera dotības 25
Veselam
Stradiņa slimnīcā krīzes situācija – ar “ātrajiem” atvestie pacienti pie slimnīcas mašīnā spiesti gaidīt pat vairāk nekā 2 stundas 26
Lasīt citas ziņas

Domi trešdien NHL pārbaudes spēlē saķērās ar Floridas “Panthers” aizsargu Āronu Ekbladu. Domi vēlējās kauties, taču Ekblads uz provokāciju neatbildēja, līdz “Canadiens” uzbrucējs neizturēja, nometa labo cimdu un iesita “Panthers” aizsargam pa seju.

Domi tika noraidīts līdz spēles beigām, taču arī Ekblads nespēja turpināt spēli un ar asiņojošu degunu pameta laukumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtdien NHL izskatīja šo incidentu, piešķirot Domi piecu spēļu diskvalifikāciju, līdz ar to viņš pirmssezonas pārbaudes spēlēs vairs nepiedalīsies.

Zīmīgi, ka Domi šī bija pirmā spēle “Canadiens” kreklā, jo vasarā viņš tika iemainīts no Arizonas “Coyotes” komandas, kur aizvadīja savas trīs pirmās NHL sezonas.

Makss Domi ir savulaik slavenā NHL kaušļa Taja Domi dēls.

NHL komandu pirmssezonas treniņnometnēs šosezon ir Zemgus Girgensons (Bufalo “Sabres”), Teodors Bļugers (Pitsburgas “Penguins”), Rūdolfs Balcers (Otavas “Senators”), Matīss Edmunds Kivlenieks (Kolumbusas “Blue Jackets”) un Kristofers Bindulis (Vašingtonas “Capitals”)

NHL 102.sezona sāksies 3.oktobrī, bet regulārais čempionāts noslēgsies 6.aprīlī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.