Vecvagars ar BA “Turība” svin trešo panākumu LBL pēc kārtas 0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē piektdien biznesa augstskola “Turība” savā laukumā ar rezultātu 75:72 (14:19, 13:23, 23:11, 25:19) uzvarēja “Jelgavas” vienību.

5 datumi, kuros dzimst vislielākie egoisti
Nedēļas nogale četrām zodiaka zīmēm sola lielas problēmas. Kuras ir tās, kam jāuzmanās! 3
“Lizuma pagastā 19.septembra rīts iesākās traģiski…” Skolas direktore līdzjūtības runā piemin māsu un brāli, kuri gāja bojā traģiskajā autoavārijā 17

Pēc pirmā puslaika “Jelgavai” bija 15 punktu pārsvars, taču trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieki spēja pietuvoties līdz 50:53. Ceturtās ceturtdaļas sākumā viesiem izdevās neaudz palielināt pārsvaru un sešas minūtes pirms pamatlaika beigām “Jelgava” bija vadībā ar 67:58, tomēr turpinājumā “Turības” basketbolisti veica izrāvienu 15:1, svinot uzvaru.

Uzvarētāju labā 21 punktu guva Roberts Mednis, Krists Pīternieks izcēlās ar 13 punktiem, bet Matīss Rudmiezis iekrāja 12 punktus.

Savukārt “Jelgavas” rindās Edgars Krūmiņš tika pie 30 punktiem, kamēr Kails Nelsons guva 12 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Šī abām komandām bija jau ceturtā savstarpējā spēle šosezon – novembrī divās cīņās ar nedēļas pauzi sākotnēji “Jelgava” uzvarēja savās mājās ar 88:66, bet pēc tam “Turība” savā laukumā revanšējās ar 77:73, savukārt pirms nedēļas Jelgavā “Turība” svinēja panākumu ar 63:61.

Pēc Arņa Vecvagara kļūšanas par “Turības” galveno treneri komanda uzvarējusi trijās LBL spēlēs pēc kārtas.