Foto – AFP/LETA

Vālbergu neuztrauc izskats
 0

Amerikāņu aktieris Marks Vālbergs sarunā ar vīriešu žurnālu “GQ” izteicies, ka sasniedzis tādu vecumu, kurā vairs neuztraucas par savu izskatu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
“Dīvaini! Mums tikko zvanīja Andreja ārste un teica, lai braucam pakaļ.” Slimnīcā miris vīrietis, tuvinieki dusmojas uz ārstiem
Kokteilis
Vērsis – Itālija, Strēlnieks – Austrālija. Kura valsts ir kā radīta katras zodiaka zīmes pārstāvim
Veselam
5 pārtikas produkti, kas satur daudz vairāk vitamīna A nekā burkāni
Lasīt citas ziņas

“Esmu 42 gadus vecs. Jau desmit gadus neesmu paskatījies spogulī. Man piedrāzt, kā izskatos,” paziņojis aktieris, uzsverot, ka viņam nav ne mazāko nodomu ar savu izskatu uz kādu atstāt labu iespaidu. Tiesa, Vālbergs sacījis, ka aizvien aktīvi apmeklē trenažieru zāli, jo bieži gadās lomas, kurās jābūt fiziski spēcīgam.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.