
“Vakars izvērtās mīlestības pilns” – Artūrs Skrastiņš sirsnīgi pārsteidzis sievu un piepildījis viņas sapni 0
Pagājušā nedēļā iemīļotā Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa svinēja savu 40 gadu jubileju, kurā īpašu pārsteigumu bija sarūpējis viņas vīrs Artūrs Skrastiņš, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.
“Man daudzi jautā – nu kā, tagad jau četrdesmit? Es par skaitli nedomāju, jo galvenais ir tas, kā jūtos. Noteikti jūtos labāk nekā pirms 10 gadiem, tāpēc, ja pats sev labāk un zinu, ko man vajag. Daru to, ko gribu un varu. Esmu kļuvusi drosmīgāka savās izvēlēs,” žurnālam atzīst aktrise.
Radu un draugu pulkā dzimšanas dienu viņa svinējusi restorānā “Osiris”, kur viss esot bijis tik izcili, ka Ilzei ne par ko nevajadzējis uztraukties. Viņas vīrs aktieris Artūrs Skrastiņš parūpējies par īpašiem pārsteigumiem – operdziedātāja Kristīne Zadovska un Artūrs Skrastiņš snieguši koncertu jubilārei un viņas viesiem.
“Biju priecīga redzēt visus savus mīļos cilvēkus un dzirdēt no viņiem dažādus stāstus. Vakars izvērtās siltas mīlestības pilns. Vēl nedēļu dzīvoju atmiņās un labās izjūtās,” tā aktrise žurnālam “Privātā Dzīve”.
Runājot par saņemtajām dāvanām, Ilze neslēpj, ka tagad bieži varēs doties uz dažādiem Rīgas SPA – draugi, zinādami, ka viņai patīk šāda veida atpūta, lutinājuši ar dāvanu kartēm.
Bet kādu dāvanu viņa saņēmusi no vīra? Detaļas Ilze neatklāj, taču ļauj nojaust – šī dāvana ir kāda viņas sapņa piepildījums: “Braukšu ceļojumā. Būšu arī izrādē, kuru ļoti gribu redzēt, un tajā piedalīsies aktrise, kuras veikumu uz skatuves vēlos baudīt. Man izdosies piepildīt savu sapni.”
Plašāk lasi 25.marta žurnālā “Privātā Dzīve”.