Tulpes un narcises saziedējušas Daugmales dārzos.
Tulpes un narcises saziedējušas Daugmales dārzos.
Foto: Baiba Koleda

Vakara stundās vietām gaidāms īslaicīgs lietus 3

Sestdien vakara stundās vietām Latvijā ir gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
Ukraiņiem izdevies sagūstīt “vagnerieti”, kurš piedalījās slavenajā gājienā uz Maskavu. Okupants izstāsta notikušā aizkulises
Lasīt citas ziņas

Sestdien saules starus brīžiem aizklās mākoņi, kas dienas pirmajā pusē būtiskus nokrišņus nenesīs, taču vakara stundās vietām īslaicīgi līs. Vējš lēni līdz mēreni galvenokārt pūtīs no dienvidu puses. Gaiss iesils līdz +11…+16 grādiem.

Rīgā mākoņu daudzums debesīs saglabāsies mainīgs, taču būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš, un termometra stabiņš pakāpsies līdz +15…+16 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.