VIDEO. Vājprāts Išglā jeb après-ski. Pārdzērušies slēpotāji izraisa haosu trasē – tupus, rāpus mēģina tikt lejā no kalna 34

Dažiem ziemas prieku cienītājiem, kas dodas uz Alpu kūrortiem slēpot, tas ietver arī après-ski jeb pēc-slēpošanu, kas notiek krodziņos pēcpusdienās. Taču abus ne vienmēr var apvienot. Tagad Instagram parādījies video, kas parāda, kas notiek pēc après-ski Išglas trasēs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
2025. gads sola “stabilu melno svītru” 5 zodiaka zīmēm
“Viņš ļoti labi apzinās, ka daudzi no viņa grib atbrīvoties.” Eksperts nosauc brīdi, no kura Putina dienas būs skaitītas
Lasīt citas ziņas

Išgla tiek uzskatīta par slēpošanas ballīšu centrālo vietu, tur alkohols bieži vien “plūst uz un no nogāzēm”, tā raksta vietējie mediji.

Savā 30. janvāra Instagram ierakstā kāds lietotājs parādīja nogāzi, kurā var redzēt daudz slēpotāju un snovbordistu. Daži no viņiem joprojām diezgan tīri lokani veic pagriezienus un kontrolēti dodas lejupa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču lielākajai daļai slēpošanas un snovborda cienītāju acīmredzami ir lielas problēmas. Viņi krīt, rāpo vai slīd lejā pa slēpošanas trasi četrrāpus, viens otram krītot virsū. Daži jau ir padevušies un atlikušo ceļa daļu cenšas veikt bez slēpēm vai sniega dēļiem zem kājām.

Vai viņi visi ir piedzērušies?

Instagram lietotājs savam ierakstam pievienojis daudzas atsauces – #saufen, #piedzēries, #afterparty, #alcohol vai #crash.

Un arī komentāri zem ieraksta bija nepārprotami. “Vai viņi visi ir piedzērušies? Kāpēc viņi tā brauc? “Kas noticis?” jautāja kāds cits lietotājs.

Kādam komentētājs skaidroja: “Tas ir stāvs posms pēc Tajas, kur cilvēki piedzeras līdz pulksten 16.”

Viņš ar to domājis “Paznauner Taja” kalnu restorānu. Restorāns reklamē “labāko ballīšu atmosfēru” un “neaizmirstamus pēcslēpošanas piedzīvojumus”, pateicoties “slāpju remdētājiem, piemēram, Jagertee, karstvīnam un, protams, svaigam, aukstam alum”.

Tāpēc nav nekāds brīnums, ka daudzi slēpotāji vai snovbordisti pēc krodziņa pamešanas nobrauciens no 2000 metru augstuma ir kā izdzīvošanas treniņš, tā raksta komentāros.

“Tas ir skumji, kad cilvēki ir tik piedzērušies,” sacīja kāds cits. “Ja es kādreiz piedzīvošu ko tādu, tā noteikti būtu pēdējā reize, kad tur slēpoju,” sacīja kāds cits lietotājs.

“Uz Išglu jūs braucat tikai dzert, nevis slēpot. “Tā ir Malle kalnos,” kādam citam tas atgādinājis vasaras brīvdienas Ballermannā, Spānijas salā Maljorkā.

Citi tikai jokoja par haotisko burzmu slēpošanas trasēs Išglā. “Jūs to varētu izmantot arī kā ekrānsaudzētāju. Ļoti nomierinoši.”

Reklāma
Reklāma

Išgla Tirolē ir ne tikai populārs brīvdienu galamērķis pēc-slēpošanas iespēju dēļ, bet arī vasarā piesaista apmeklētājus ar fantastiskajām kalnu ainavām. Reģionu katru gadu apmeklē aptuveni 1,6 miljoni tūristu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.