Foto – youtube.com

Vairāk nekā 73 tūkstoši sajūsminās par japāņa izpildīto “Prāta vētras” dziesmu 3

Pirms nedēļas video vietnē “Youtube” japānis Masaki Nakagava ievietoja skaidrā latviešu valodā iedziedāto savu mīļāko grupas “Prāta vētra” dziesmu – “Mana dziesma”. Un droši vien viņš tobrīd pat nenojauta, cik lielu popularitāti iemantos šī Renāra Kaupera un Ingas Cipes dziesma (aranžētājs Valts Pūce). Nedēļas laikā to “Youtube” noskatījušies vairāk nekā 73 tūkstoši.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
Vai tāpēc mēs karojām? Z-patrioti šokā par Putina negaidīti dāsno piedāvājumu Trampam
Lasīt citas ziņas

Plašākai auditorijai pirmo reizi Masaki Nagava šo dziesmu izpildīja pērnā gada rudenī Latvijas vēstniecībā Tokijā, kur piedalījās ikgadējā latviešu valodas runas konkursā.

Jau pēc pirmās ciemošanās reizes japāņu puisis no Tokušimas ne tikai iemīlēja Latviju, bet gada laikā apguva arī latviešu un krievu valodu. Kā liecina viņa videoklipi “Youtube”, Masaki ne tikai iedzied citu dziesmas, bet arī rada pats savus skaņdarbus un pat nodarbojas ar bītboksu.


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.