Foto – Shutterstock

Ko darīt, ja nevar saprast – vajag vai nevajag “ātros” 0

Kā rīkoties, ja rodas veselības problēmas, bet pacients un viņa ģimenes locekļi nespēj izvērtēt, vai jāsauc neatliekamā palīdzība?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
15 lietas, no kurām jāatbrīvojas līdz Jaunajam gadam
“Es tevi gaidu! Kur tu esi?” Miljardieris ierodas uz divkauju pie veikala “Lidl”, uz kuru viņu izsaucis nepamierināts klients
Krievijas militārajās bāzēs pie robežām ar Baltijas valstīm un Poliju notiek aktīva rosība. Ko satelītattēlos pamanījuši igauņi?
Lasīt citas ziņas

– Ja ir stipra asiņošana, sirds ritma traucējumi, bezsamaņa, pēkšņas sāpes krūtīs, cilvēks ir slīcis, kritis no augstuma utt., neatliekamo palīdzību, zvanot pa ārkārtas tālruni 113, jāsauc nekavējoties, – uzsver Sarmīte Villere, – bet, ja veselības traucējumi nav tik nopietni, ieteicams doties pie ģimenes ārsta vai zvanīt pa ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, kur var saņemt konsultāciju un norādes par bezrecepšu medikamentiem. Lai noteiktu veselības traucējumu attīstības dinamiku, pēc dažām stundām pa šo telefonu var piezvanīt vēlreiz. Ja situācija tomēr pasliktinās un rada draudus dzīvībai, jāsauc neatliekamā palīdzība.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.