Attēlam ir ilustratīva nozīme
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Foto: Shutterstock

Hipnozi vai citu metodi? 2


Hipnoze ir piemērota pasīviem cilvēkiem, kuri negrib piepūlēties un gaida, ka viņu vietā visu izdarīs terapeits, tomēr, ja tā palīdzētu visiem un vienmēr, to izmantotu daudz plašāk.

Reklāma
Reklāma
“Baidens nolēmis skaisti aiziet no dzīves, paņemot sev līdzi ievērojamu daļu cilvēces.” Medvedevs biedē ar Trešo pasaules karu
TV24
“Laikam par to nevaru stāstīt, bet…” Rajevs atklāj iepriekš nedzirdētu informāciju par Rinkēviča un Trampa telefonsarunu
Kokteilis
Personības TESTS. Kādu iespaidu tu par sevi radi? Šis attēls palīdzēs tev to noskaidrot
Lasīt citas ziņas

Citās psihoterapijas metodēs, piemēram, psihodinamiskajā terapijā un kognitīvi biheiviorālajā terapijā, hipnoze ir tikai viens no paņēmieniem.

Ja cilvēkam ir daudzas problēmas, piemēram, viņš vienā situācijā ir viegli aizkaitināms, kašķīgs un agresīvs, bet citās – trauksmains un mokās ar vainas apziņu, kā arī viņam ir depresija, atkarība no ēšanas, smēķēšanas un vēl miega traucējumi, nepieciešams mainīt raksturu, jo hipnoze vien nepalīdzēs.

CITI ŠOBRĪD LASA
! Artūrs Utināns uzsver, ka daudzos gadījumos, lai novērstu problēmu, svarīgi ir to saprast. Piemēram, ja kādam šķiet, ka apkārtējie pret viņu visu laiku slikti izturas, un tāpēc viņš apvainojas, iespējams, vainīgi nav citi, bet pārestības sajūtu rada paša uztvere. Apziņu nepieciešams iesaistīt, arī lai atbrīvotos no pārmērīgas greizsirdības.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.