Vai NATO ir plāns, kā sevi pasargāt bez ASV, ja pie varas nāks Tramps, kurš gribēs draudzēties ar Putinu? 37

“Vai NATO ir plāns, kā sevi pasargāt bez ASV? Kas notiks, ja pie varas 2024. gadā atkal nāks Donalds Tramps?” vaicā kāds TV24 skatītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Lasīt citas ziņas

Raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš norāda, ka NATO noteikti ir jābūt plānam, jo tas ir viņu uzdevums – plānot uz priekšu, izstādāt stratēģijas utt.

Viņaprāt, ir jābūt izstrādātam plānam, ko NATO dara bez ASV.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču uzsver, ka ASV ir demokrātiska valsts, kur  teikšana ir Kongresam, ne tikai prezidentam.

“Teikt, ka tagad  Tramps nāks pie varas un visi būs draugos ar Putinu , es kaut kā negribētu tam ticēt,” Slaidiņš atzīst.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.