Putins vārdu “karš” izmantojis jau vairākkārt. Vai Krievija pieteiks karu Ukrainai? 67

Grūts ir jautājums, vai “Krievija pieteiks karu Ukrainai?”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kāpēc naktī, ja pēkšņi pamosties, vajadzētu paciesties un neiet uz tualeti, skaidro miega speciālisti 14
Veselam
Ko sīpoli labu dara ķermenim: 8 iemesli, kāpēc šie dārzeņi būtu jāēd
Ukraina ASV dēļ bez sakariem nepaliks. “Starlink” konkurents to varētu atstāt ar garu degunu 9
Lasīt citas ziņas

Ja nonāksim pie tā scenārija, ka Krievija izmantos scenāriju Nr.1, bet es jau teicu, ka šim scenārijam krieviem nav resursu, viņi nevar atļauties pilna mēroga uzbrukumu, kad uzbruktu daudzos virzienos.

Šādu komentāru TV24 raidījumam “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” sniedza Igors Rajevs, NBS rezerves pulkvedis, militārais analītiķis, 14.Saeimas deputāts (AS).

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņiem neizbēgami pietrūkst karavīru un viņi aplauzīsies.

Tāpat kā aplauzās gadu iepriekš. Tas nozīmē, ka krieviem ir jāizsludina papildu mobilizācija, kas savukārt nozīmē, ka krieviem divtik daudz karavīru vajag nekā viņi mobilizēja pirmajā kārtā.

Tad gan, jā, iespējams, runāsim, ka krievi pasludinās karu, pieļauj Rajevs.

Ukrainas deokupētās teritorijas

Kā zināms, specoperācijas nosaukšana par karu Krievijā draud ar kriminālatbildību, par to tapa speciāls, jauns likums.

Visi tāpēc ļoti cītīgi izvairās šo militāro operāciju nosaukt par karu. Rajevs atgādina, ka jau uzrunās pirms Jaunā gada vairākos momentos Putins pats izmantoja vārdu “karš”.

Tas savukārt nozīmējot, ka viņa prātos īstenojas plāns, ka visdrīzāk redzēsim lielo mobilizāciju un mēs redzēsim kara pieteikšanu.

Atmīnēšanas darbi Ukrainā, Harkiva.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.