“Vagona iekšējā temperatūra 30,5 °C!” Kā rīkoties, ja brauciens vilcienā pārvēršas teju pirts apmeklējumā? 64
Tie, kas ikdienā pārvietojas ar vilcienu, iespējams, jau zina, ka brauciens karstā dienā var izvērsties īstā pārbaudījumā. Arī kāds sociālo tīklu lietotājs bijis nepatīkami pārsteigts, maršrutā Rīga-Sigulda pamanot, ka vagona iekšējā temperatūra ir +30,5 grādi.
Viņš tērzēšanas platformā “X” raksta: “Vagona iekšējā temperatūra 30,5 °C. Kur ir kondicionieris? Kas jādara, lai iekšējā temperatūra būtu 20-22 grādu robežās? Vai nepietiek ar Škodas Vagonkas soda naudām, ko, šķiet, arvien diendienā uzrēķina par vēl nepieejamajiem vagoniem?”
Maršrutā Rīga-Sigulda @ViviVilciens vagona iekšējā temperatūra 30,5 °C. Kur ir kondicionieris? Kas jādara, lai būtu iekšējā temperatūra būtu 20-22 grādu robežās? Vai nepietiek ar Škodas Vagonkas soda naudām, ko, šķiet, arvien diendienā uzrēķina par vēl nepieejamajiem vagoniem? 🤔 pic.twitter.com/OVwL7Y8GgH
— ウギス (@ugisu) May 25, 2024
Uz ierakstu reaģējis “ViVi”, norādot, ka ar šādām problēmām mēdz saskarties tie, kuri brauc dīzeļvilcienos, nevis jaunajos elektrovilcienos: “Šajā maršrutā kursē dīzeļvilcieni, nevis jaunie elektrovilcieni. Situācijās, ja vilciena salonā ir paaugstināta gaisa temperatūra un nav pieejams kondicionieris, pasažieri aicināti vērsties pie konduktora un lūgt atvērt vilciena logus, ja pret to neiebilst citi pasažieri.”
Taču šī problēma, kā noprotams pēc komentāriem, cilvēkiem nav sveša, taču netrūkst arī ironisku komentāru.
Manā privātā auto šādu problēmu nav. Vēl viens apliecinājums neizmantot sabiedrisko transportu.
— Rolands Lebuss (@LebussRolands) May 26, 2024
Gan jau nesamaksāji par komforts+ vagonu 😁
— Yorchix (@yorchix_) May 25, 2024
Vai tad logus nevar atvērt? Kaut kā ļoti izlepuši mūsdienās esam. 🙂
— Kaspars Zn (@saliktengriba) May 25, 2024
Kāda sieviete dalās ar pozitīvu pieredzi.
Tā visā sastāvā? Ir bijis – kādā vagonā kondicionieris nedarbojas un konduktors aicināja pasažierus kam par karstu pārsēsties citos vagonos, kur vēsāks un viss strādā.
— Indra Baltmane ♡ (@Indraans) May 25, 2024
Vēl kāds norāda, ka privātajā automašīnā ar šādu problēmu nesaskaras un uzsver, ka tas ir iemesls, kāpēc neizmanto sabiedrisko transportu.
Manā privātā auto šādu problēmu nav. Vēl viens apliecinājums neizmantot sabiedrisko transportu.
— Rolands Lebuss (@LebussRolands) May 26, 2024