Uzasinām pluszīmi! Dziednieks par to, kā teikt vaimanām – nē! 2
Tas ir stāsts par domām, bailēm un mīlestību. Tā sarunu sāk dziednieks Normunds Rozenšteins. Tik vienkāršas patiesības – ņem tikai un dari!
Daudzi viedie uzsver šā laika vērtību – mēs dzīvojam jaunā, Ūdensvīra, laikmetā. Tas ir laiks, kurā vērts meklēt atbildes uz vissvarīgākajiem dzīves jautājumiem. Cilvēki vēlas mainīties. Daudzi par ļoti būtiskām sāk atzīt garīgās vērtības. Attīsta sevī garīgumu, lai darītu labu ne tikai sev, bet arī Zemei un visai cilvēcei. Atvērta sirds un mīlestība ir priekšnosacījums, lai sāktu šo ceļu,” pauž dziednieks Normunds Rozenšteins.
Kāpēc gatavoties sāpēm?
Doma ir ļoti spēcīga enerģētiskā izpausme. Nereti brīnāmies – man atlika tikai padomāt, un notika… Tomēr biežāk piepildās tas, ko domās savērpjam ar mīnuszīmi. Ka tikai nepakrītu, te tik slidens… Hops, un uz dibena!
Kāds blakus pašņaukājas, paklepo, un galvā nozib – ka tikai nesaslimstu. Un, še tev, kaite tiešām klāt. Bet, ja nebaidās, novēl šķaudītājam uz veselību!, pasmaida, slimība met līkumu. Iesnas var atnākt tur, kur tās aicina.“Nesen iegāju aptiekā pirkt aktivēto ogli saviem suņiem. Kāda vecāka kundze tincināja farmaceiti par dažādiem pretsāpju bezrecepšu medikamentiem. Kas tieši jums sāp? – līdzjūtīgi pavaicāja farmaceite. Pagaidām nekas, bet ja nu sāks sāpēt… Viņa jau it kā sagatavoja sevi nelāgām sajūtām, slimībai.
Negatīvā doma ir stipra, jo tiek precīzi formulēta. Par pozitīvo biežāk šaubāmies – sak, vai drīkstu to vēlēties, vai tiešām piepildīsies, varbūt labāk tā, bet varbūt šitā… Ja precīzi izsaku domu, tā tiešā ceļā aiziet Visumā. Visums to ļoti labi saprot, un viss notiek!” uzsver dziednieks.
Ja formulējam nepareizi, atbilstīgi arī saņemam.
Vēlēšanās ar komatiem
Kā rīkoties, lai arī labā vēlme sāktu piepildīties? Vispirms dziednieks iesaka to izteikt precīzi. Taču vēl pirms tam derētu izšķirt, vai tā patiesi ir ļoti svarīga vēlēšanās, vissvarīgākā. Vai ļoti kāroju, lai cerētais piepildās, vai tas patiesi nepieciešams un nav tikai mirkļa iegriba.
“Protams, var arī izteikt mazos mērķus, līdzīgi kā radīt mazus svētkus. Prieks, kā zināms, dod enerģiju, paātrina asinsriti. Un, ja ir laba asinsrite, visi orgāni tiek labi apasiņoti, saņem skābekli, cilvēks labāk jūtas.” Pēc tam šo svarīgo vēlmi der likt uz papīra, uzrakstīt konkrēti, ko vēlos. Turklāt tagadnes formā, jo tā ir visprecīzākā. Salieku komatus, pārdomāju intonāciju, piestrādāju pie šā teksta.
Iespējams, vajadzēs rakstīt vairākas reizes, kamēr nonāk pie īstā formulējuma. Lai nav tā, ka vēlme piepildās, piemēram, saņem kāroto tūkstoti, bet uzreiz jau domās sevi pieķer – eh, kāpēc nevēlējos 10 tūkstošus, varēju taču pierakstīt vēl vienu nullīti…
Līdzīgi var darboties piedošanas tēmā. Uzraksta pāridarījumus, ar ko grib tikt galā, izlīdzināt tos. Tomēr vispirms būtu jāatrod vissvarīgākais, vissāpīgākais un jāsāk ar to. Jāpiemin cilvēks, kuram piedod šo pāridarījumu.