Citi tehniski svarīgumi 4
* Izvēloties jāmeklē skrejritenis ar lielākiem riteņiem, lai vieglāk braukt pa ietvi, kas nav gluda vai noklāta flīzēm.
* Jo platāks dēlis, jo ērtāk pārvadāt bērnu.
* Skrejritenis ieteicams arī vecākam cilvēkam, jo būtībā ir līdzīgs spieķim, tikai uz riteņiem. Vajadzīgajā brīdī var pieturēties, atbalstīties un vēl uzkarināt tīkliņu.
* Riteņu gumijai jābūt kvalitatīvai, citādi braucamais brīvi neslīdēs, smagnēji ripos. Sākumā Sanita to nezināja. Nevarēja saprast, kāpēc ar jauno tik grūti braukt – it kā sparīgi atgrūdies, bet ripo lēni un braucējs ātri nogurst. Nomainīja gultņus, bet tas neko nedeva. Tad uzzināja, ka vaina ir riteņu gumijā. Tāpēc veikalā der pabraukāt, lai justu, vai gaita ir gana raita.
* Laiku pa laikam nākas mainīt gultņus. Ilgāk kalpo ūdensizturīgie – tos smiltis un slapjums tik ātri nesabojā.
* Luīze stāsta, ka dažiem skrejriteņiem pie rokturiem ar laiku mēdz parādīties eļļa, tāpēc jāuzmanās nenosmērēt apģērbu vai arī jāizvēlas modelis, kam rokturi nav nolokāmi.
* Cenu amplitūda ir visai plaša, vidēji simt eiro. Nereti, ja veikalā ir atlaides, labu skrejriteni var iegādāties pat par puscenu.
* Dažus skrejriteņus vada, minot it kā pedāļus. Tas nav diez ko ērts, turklāt neder, ja grib kādu vest, jo otram nav kur stāvēt. Citam modelim vispār nav nepieciešams atsperties ar kāju, vien ķermeņa smaguma centrs jāmaina no vienas puses uz otru.
* Riepas mēdz būt arī pumpējamas. Alberts pieļauj, ka tāds skrejritenis varbūt mīkstāk ripo, tomēr ir cita nianse – riepu var caursist.