4. Var ārstēt ar higiēnas piederumiem 0
Biksīšu ieliktnīši un citi higiēnas piederumi neārstē pašu problēmu. Jā, tie noteiktās dzīves situācijās ļauj izvairīties no diskomforta un nepatīkamiem starpgadījumiem. Taču tie nerisina problēmas būtību un nemazina urīna nesaturēšanas simptomus.
5. Urīna nesaturēšana rodas vājas iegurņa pamatnes muskulatūras dēļ
Urīna noplūde visbiežāk ir novērojama klepus, šķaudīšanas vai fizisku aktivitāšu laikā, un tās iemesli var būt dažādi. Urīna nesaturēšana var rasties ne tikai vājas iegurņa pamatnes muskulatūras dēļ, bet arī pārslogotu muskuļšķiedru gadījumā vai tad, kad muskuļi ir spēcīgi, bet vāji ir saistaudi. Iemeslu, kādēļ rodas urīna nesaturēšana, var pateikt tikai ārsts vai fizioterapeits.
6. Urīna nesaturēšanu var izārstēt ar vēderpreses vingrojumiem vai sporta nodarbībām
Vispārattīstošu nodarbību laikā, pildot dažādus vingrojumus ekstremitātēm vai vēderpresei, iegurņa pamatnes muskulatūra „neieslēdzas”. Tāpat jāņem vērā, ka katra cilvēka ķermenis ir individuāls, tādēļ universālus vingrojumus iegurņa pamatnes muskuļiem vispārattīstošās nodarbībās iekļaut būtu ļoti specifiski. Tieši tāpēc visefektīvāk par nepieciešamajiem vingrojumiem ir konsultēties ar fizioterapeitu.