Un sākas viss no gala… Kāpēc ielas tiek atkārtoti “uzlauztas”? Skaidro Rīgas mērs 0

Tas, par ko runā daudzi pilsētnieki, kāpēc bieži vien ielu remontdarbi netiek plānoti ar galvu, proti, tikko uzklāts jauns segums, tā tas jāuzlauž, jo jāievelk kādas komunikācijas vai tamlīdzīgi iemesli.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Smaržas, kuras tiek uzskatītas par bezgaumīgām. 5 aromāti, kurus veiksmīgas sievietes nekad neizvēlas
“Svešzemju vīrieši nāk ar ļoti atšķirīgu DNS komplektu.” Psihoterapeits Konstantinovs soctīklā spriež, kāpēc Latvijas sievietes steidz glābt bēgļus uz robežas 23
TESTS. Vai varat pareizi uzrakstīt šos 20 vārdus? 90% testā izgāžas
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījumā “Ziņu TOP. Rīga runā” Vilnis Ķirsis, Rīgas domes priekšsēdētājs (JV), skaidroja, kā tas viss notiek – parasti šādās situācijās komunikāciju turētāji tiek informēti jau vismaz gadu iepriekš, ka kādā konkrētā vietā plānots mainīt ceļa segumu un ka līdz tam tie ir aicināti izdarīt visus savus darbus šajā vietā.

Gadoties reizēm arī tās, ka pašai domei nākas pārcelt plānotos darbus par gadu, jo, iesākot atsevišķus projektus un noņemot ielas virskārtu, nācies secināt, ka ir iegrimušas komunikāciju akas, tās jāpārtaisa, tam ir vajadzīgs laiks, tāpēc aslfatēšanas darbi tiek atlikti, skaidro Rīgas mērs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas, ka kādreiz uz tikko pabeigtas ielas var notikt kādi avārijas darbi un ielas segumu nākas uzlauzt, no tā neizbēgt, jo komunikāciju infrastruktūra daudzviet savu laiku ir nokalpojusi,” tāpat Ķirsis aicina saprast, ka komunikācijas kalpo 50 gadu, bet ielu virskārta – 10 gadu.

“Kamēr zem zemes komunikāciju caurule savu ir nokalpojusi, ielas segumam būtu jābūt apmēram 5 reizes nomainītam,” realitāti ataino Ķirsis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.