Foto: EPA/Scanpix/LETA

Ukrainas armija pie Hersonas sašāvusi Darjivkas tiltu 48

Ukrainas Bruņotie spēki Krievijas okupētajā Hersonas apgabala daļā veikuši triecienu Darjivkas tiltam pār Inhulecu, vēsta operatīvā pavēlniecība “Dienvidi”, norādot, ka trieciena rezultātā tilta ekspluatācija apturēta.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 137
Kārlis Streips: “No kurienes šis kretīns gūst pārliecību, ka viņam ir tiesības par to kaut ko spriest?”
Kokteilis
6 zodiaka zīmes, kam nepiemīt ne mazākās līdera dotības 25
Lasīt citas ziņas

“Raķešu un artilērijas apakšvienības turpina pildīt apšaudes uzdevumus, arī attiecībā uz Darjivkas tilta kontroli,” teikts paziņojumā.

Tilts pār Inhulecu atrodas uz autoceļa M14 starp Nova Kahovku un Hersonu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī nav pirmā reize, kad Ukrainas armija veic triecienu Darjivkas tiltam. Trieciens jau tika veikts 23.jūlijā.

Toreiz mērķis bija traucēt ienaidnieka loģistikai.

Krievu okupantiem Hersonas apgabalā pēc Ukrainas armijas veiksmīgajiem triecieniem sākusies panika, un no Hersonas masveidā tiek izvesti Krievijas militārpersonu ģimenes locekļi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.