Foto: AFP/Scanpix/LETA

Ukraina: Krievijai radušās grūtības aizstāt zaudētos tankus 0

No Krievijas iebrukuma sākuma 24.februārī līdz 21.martam Ukrainas bruņotie spēki iznīcinājuši gandrīz 500 Krievijas tankus, paziņojis Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštābs.

Reklāma
Reklāma
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Kāpēc amerikāņu karavīri brauca tur, kur nedrīkstēja? Izskan aizdomīga versija
Kokteilis
Latviešu daiļavu TOP 10: sievietes, kuru šarms neatstāja vienaldzīgu pat mākslīgo intelektu
Lasīt citas ziņas

Ģenerālštābs norādījis, ka tas ir liels daudzums tanku, kas Krievijai kaut kā ir jākompensē, bet tai sākušās problēmas ar tanku remontu un ražošanu.

Krievijas Čeļabinskas traktoru rūpnīca un korporācija “Ural” ir apturējušas darbu, jo trūkst ārzemēs ražotu komponentu. Šie uzņēmumi specializējās tanku, kā arī citas bruņutehnikas remontā un ražošanā Krievijas armijas vajadzībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ģenerālštābs arī ziņo par dezertēšanas gadījumiem, kas joprojām notiek Krievijas karaspēkā.

Piemēram, Kijivas apgabalā Krievijas karavīri nolaupījuši vietējo iedzīvotāju automašīnas, pārģērbušies zagtās civildrēbēs un devušies uz Baltkrievijas robežu.

SAISTĪTIE RAKSTI