Foto: PIXABAY

Tūristu grupas autobusa vadītājs atpūtniekam nozog vairākus tūkstošus eiro 0

Pirmdien, 2. septembrī, Valsts policijas (VP) Rīgas Kurzemes iecirknī ar iesniegumu vērsās ārvalsts tūrists, kurš ziņoja, ka viņam no viesnīcas numura Rīgā nozagti 2900 eiro un 150 ASV dolāri.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Lasīt citas ziņas

Iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus un aptaujājot aculieciniekus, policisti noskaidroja, ka zādzību izdarījis tūristu grupas autobusa vadītājs – 1982. gadā dzimis ārzemnieks.

Ņemot vērā, ka autobusa vadītājam bija zināms konkrētā tūrista prombūtnes laiks, viņš varējis netraucēti iekļūt viņa viesnīcas numurā un nozagt naudu, kas bija nolikta uz galda.
CITI ŠOBRĪD LASA

3. septembrī policisti aizdomās turēto personu aizturēja. Vīrietis atzina, ka visu nozagto naudu ir jau nospēlējis kazino.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šodien, 5. septembrī, kriminālprocess paātrinātā kārtībā tika nodots Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.