Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans
LETA

Turcija pagarina aizturēšanas periodu bez apsūdzības 0

Ņemot vērā ārkārtas stāvokli, kas ieviests Turcijā, valsts prezidents Redžeps Tajips Erdoans pagarinājis līdz 30 dienām periodu, līdz kuram aizdomās turamos var aizturēt bez apsūdzību izvirzīšanas, sestdien paziņojusi valdība.

Reklāma
Reklāma
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Valmierā divu bērnu tētis pļavā ierīkojis slidotavu, kas pārvērtusies par iedzīvotāju prieka oāzi
Lasīt citas ziņas

Paziņojumā arī teikts, ka dots rīkojums slēgt vairāk nekā 1000 privāto mācību iestāžu un vairāk nekā 1200 asociāciju, ziņo LETA, atsaucoties uz raidsabiedrību BBC.

Jau vēstīts, ka pēc militārā apvērsuma mēģinājuma apspiešanas Turcijā šonedēļ tika ieviests ārkārtas stāvoklis, kas noteikts uz trim mēnešiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Erdoans piektdien medijiem atklāja, ka pēc neveiksmīgā apvērsuma mēģinājuma Turcijā aizturēti jau vairāk nekā 10 000 cilvēku.

Erdoans puča organizēšanā vaino ASV dzīvojošo islāma garīdznieku Fetullu Gilenu un viņa piekritējus. Gilens to kategoriski noliedzis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.