Foto – Zane Bitere/LETA

Trešdien saglabāsies drēgns laiks 0

Trešdien Latvijā saglabāsies vēss laiks un daudzviet gaidāmi īslaicīgi nokrišņi – sniegs un neliels lietus, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kāpēc naktī, ja pēkšņi pamosties, vajadzētu paciesties un neiet uz tualeti, skaidro miega speciālisti 36
Veselam
Ko sīpoli labu dara ķermenim: 8 iemesli, kāpēc šie dārzeņi būtu jāēd
Čečeni uzmet Putinu un pāriet karot Ukrainas pusē, atklājot Krievijas armijas uzbrukuma plānus
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš, dienā arī ziemeļu vējš. Minimālā gaisa temperatūra naktī un no rīta būs -2..+2 grādi. Dienā, starp mākoņiem uzspīdot saulei, gaiss iesils līdz +2..+7 grādiem.

Rīgā trešdien gaidāmi nelieli īslaicīgi nokrišņi, kā arī saulaini mirkļi. Lēns līdz mērens rietumu vējš pāries ziemeļrietumu vējā, gaisa temperatūra paaugstināsies no +1 līdz +5 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.