Foto – LETA

Traucē TV asprātības 0

Pusi iespaidu par gājienu nolaupīja žurnālisti, nepārtraukti runādami. Piemēram, paziņoja, ko jūtot ar vēderu, apfantazēja kolektīvu nosaukumus, piemēram, “Pēda”. Viņi neļāva sadzirdēt gājiena īstos komentētājus, kuri precīzi iepazīstināja skatītājus ar katru kolektīvu. Nesaprotu, kāpēc vajadzīga tāda dubulta komentēšana. 
Rūta Jākobsone Dobelē


Reklāma
Reklāma

 

Veselam
Smird kā sesks: 8 produkti, kuru lietošana uzturā var izraisīt nelāgu ķermeņa aromātu 30
TV24
Ilze Auzere: “Ja krievi ienāktu, es mēģinātu kādu nožmiegt – es nedzīvotu zem krieviem”
Veselam
Kāpēc ir jāēd pistācijas – nosauktas 5 šo riekstu priekšrocības
Lasīt citas ziņas

LTV1 kultūras, izklaides un bērnu raidījumu satura redaktore Daina Markova skaidro, ka gājienā saucieni par katru kolektīvu bijuši ļoti īsi, tādēļ televīzijas žurnālistu uzdevums bijis pastāstīt ko vairāk, piemēram, pieminēt gūtos laurus konkursos. “Brīžiem, protams, bija nelielas humoristiskas replikas, bet tas nav nekas slikts. Dziesmu un deju svētki – tas ir arī prieks un jautrība. Piemēram, komentārus par “Pēdu” uzskatu par asprātību, neko aizvainojošu,” teic D. Markova. Žurnālistu izvēle notikusi tā, lai parādītu, ka svētkus atbalsta visa televīzija. Piemēram, analītiskā raidījuma “De facto” žurnālists Jānis Geste, pēc D. Markovas domām, savu darbu izdarījis ļoti profesionāli. Viņai nešķiet, ka “De facto” raidījums būtu zaudējis savu nopietnības tēlu.

Ja kāds vēlas, gājienu var noskatīties vēlreiz internetā bez komentāriem, filmētu ar vienu statisku kameru. Gājiena laikā varēja izvēlēties trīs iespējas – LTV1 ar komentāriem, bet bez intervijām, LTV7 ar intervijām vai internetā bez jebkādiem komentāriem.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.