Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

Tomass Mārkls atzinies, ka savu znotu, princi Hariju vēl aizvien ir “saticis” tikai žurnālu attēlos 0

75 gadus vecais Tomass Mārkls, 38 gadus vecās Saseksas hercogienes Meganas Mārklas tēvs paziņojis, ka viņš tiek apzināti izolēts no maza mazdēla Ārčija.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Tomass izstāstījis, ka viņa meita Megana un viņas vīrs, princis Harijs ir apzināti viņu norobežojuši no mazdēla. Pēc Tomasa Mārkla vārdiem, viņiem pat nav atsūtīta neviena mazdēla fotogrāfija. Pirmo reizi savu mazdēlu viņš esot ieraudzījis internetā.

Meitas un viņas vīra rīcība viņu esot ļoti sarūgtinājusi: “Es vēlētos, lai viņi man atsūta Ārčija fotogrāfiju, lai es varētu ielikt to rāmīti un piekarināt pie sienas kā attēlu, blakus manas Meganas fotogrāfijai. Vai tad tas nav tas, ko vēlētos ikviens vectētiņš?”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietis, kurš šobrīd ir pensijā, atzinis, ka viņam ļoti interesē arī tas, vai Ārčijam ir slavenais Mārklu deguns, kas ģenētiski esot iedzimts arī pašai Meganai.

Tomass Mārkls atzinies, ka agrāk nav runājis ar presi, jo negribējis kaitēt meitai Meganai, kad viņa bijusi grūtniecības laikā, taču viņš esot ļoti cerējis, ka bērniņa nākšana pasaulē mainīs viņas un prinča Harija attieksmi. Taču tas nav noticis. “Es aizvien neesmu saticis personīgi savu znotu. Kāpēc gan princis Harijs nevarētu iekāpt lidmašīnā, lai satiktu mani? Viņam, kā rādās, nav problēmu ceļot arī ar privāto lidmašīnu”, skeptiski izteicies Tomass, tādējādi pieminot neseno skandālu, kas pāršalca pasauli pēc tam, kad princis Harijs un Megana ceļoja privātajā lidmašīnā, nodarot kaitējumu apkārtējai videi.

Meganas tēvs teicis, ka viņš nepieprasa neko neiespējamu. Viņš tikai vēlas, lai Megana un Harijs nenorobežotu viņu no mazā Ārčija, tā Tomass sacījis izdevumam “Daily Mail”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.