Luka Dončičs uz komandas biedru pleciem svin olimpiskās ceļazīmes izcīnīšanu.
Luka Dončičs uz komandas biedru pleciem svin olimpiskās ceļazīmes izcīnīšanu.
Foto: Toms Kalniņš/EPA/Scanpix/LETA

Kāju priekšā aizlika Slovēnija: Lietuvas basketbolisti paliek bez ceļazīmes uz Tokiju 1

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

Noskaidrojušās pēdējās četras dalībnieces Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīrā, pie ceļazīmes netiekot mūsu dienvidu kaimiņiem lietuviešiem.

Lietuviešiem, kuri kvalifikācijas turnīru aizvadīja Kauņā, kāju priekšā aizlika Slovēnija ar Luku Dončiču priekšgalā, izšķirošajā spēlē slovēņiem svinot panākumu ar 96:85.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dalasas “Mavericks” zvaigzne Dončičs bija savā elementā, iemetot 31 punktu, izdarot 13 rezultatīvas piespēles un izcīnot 11 atlēkušās bumbas.

Lietuva, kuru neglāba NBA vīru Jona Valančūna un Domanta Saboņa līdzdalība, pirmo reizi kopš valstiskās neatkarības atgūšanas nepiedalīsies olimpiskajās spēlēs, kamēr Slovēnijai šī būs debija. Jābilst, ka neilgi pēc zaudējuma par atkāpšanos no galvenā trenera amata paziņoja leišu komandas vadonis Darjus Maskoļūns.

Pie ceļazīmēm tika arī Itālijas, Vācijas un Čehijas izlases. Itāļi izšķirošajā cīņā ar 102:95 uzvarēja Serbiju, kas pirms pieciem gadiem Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļas, vācieši ar 75:64 pieveica Brazīliju, bet Čehija ar 97:72 negaidīti sagrāva Grieķiju. Līdz ar to Tokijā A grupā spēlēs ASV, Francija, Čehija, Irāna, B grupā – Austrālija, Vācija, Itālija, Nigērija un C grupā – Spānija, Slovēnija, Argentīna un Japāna.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.