Tiesvedības velkas gadiem 0
Kādu dienu viņš internetā atrada rakstus par divām sievietēm, kuras bija iesniegušas administratīvas sūdzības pret Kāstlvudu un Švarcu par nepareizu ārstēšanu, kuras dēļ viņu psihiskais stāvoklis pasliktinājies, nevis uzlabojies. Vēlāk līdzīgas prasības iesniedza vēl divas sievietes, kuras apgalvoja, ka Kāstlvudas terapeiti atkārtoti mēģināja panākt, lai viņas uzskatītu: pašreizējās garīgās veselības problēmas ir saistītas ar bērnībā pārciestu vardarbību ģimenē.
Lai “atgūtu šīs atmiņas”, pacientes pakļautas hipnozei un saņēmušas psihiatrijā lietotus medikamentus. Viņas pakāpeniski sākušas ticēt, ka ne tikai pakļautas seksuālai vardarbībai, bet arī bērnībā bijušas iesaistītas slepenos kultos un kļuvušas par rituālu slepkavību aculieciniecēm. Sievietēm arī piemītot multiplas personības, vienai no viņām pat veselas 20. Visas šīs iedvestās atmiņas, uzsvēra bijušās pacientes, bija nepatiesas.
Švarcs noliedza gan hipnozes pielietošanu, gan sātanisku kultu apspriešanu ar pacientēm. 2013. gada martā Kāstlvudas interneta vietnē tika publicēts ieraksts, ka abās tiesvedībās ir “daudz nepatiesu, absurdu un dīvainu apgalvojumu, kurus mēs kategoriski noraidām.”